Pusryčių stalas – dienos bendravimo pradžia

pusryciai_2

Kiekvieno mūsų viduje gyvena vaikas, kuriam reikia meilės ir rūpesčio. Ar pamenate, kiek šilumos suteikdavo mamos ruošti pusryčiai vaikystėje. Taip ir užaugus, mūsų vidiniam vaikui reikia dėmesio ir šilumos (net jei tos šilumos dabar reikia jūsų mažiesiems), o kur jos gauti, jei ne namuose ir artimųjų rate.

Kai jūsų vidinis vaikas jaučia rūpesčio stoką, galbūt verta patiems keisti bendravimo kultūrą ir parodyti artimiesiems, kad norite, jog jūsų bendravimas pripildytų vidinę būseną pilnatvės. Rytas, pusryčiai – tai laikas, kai esame kartu su artimaisiais, kai galime parodyti vieni kitiems daugiau dėmesio.

Sekmadienio pusryčiai – ypatingi

„Sekmadienio pusryčiai – tas metas, kai galime pasirūpinti ne tik savimi, pamaloninti savo vidinį vaiką, bet ir pažinti savo artimuosius ir dovanoti jiems meilę. Iš tiesų mes visi esame ištroškę gero žodžio, meilės ir švelnumo. To negalėsime duoti kitam, jei nepažinsime savo vidaus, savo „vidinio vaiko“. Pirmiausia pažinkime jį, jo norus. Ko jis nori, siekia ir ko labai bijo? Kaip jį nuraminti Radę atsakymus į šiuos klausimus, savo šilumą ir meilę galėsime skleisti ir savo artimiesiems. Niekas neatneša tiek laimės ir džiaugsmo kaip vidinis atsipalaidavimas, buvimas su brangiais, mylimais žmonėmis. Tai grąžina jėgas ir sveikatą, įtraukia į išgyvenimus, vykstančius „čia ir dabar“. Moko mėgautis dabartimi. Per kiekvienus sekmadienio pusryčius pasakykime gerą žodį savo artimiesiems ir nepajusime, kai tai taps natūraliu įpročiu, gyvenimo varikliu,“ – teigia psichoterapeutė Vida Kilikevičienė.

 

Tags:
About Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>