Vartotojų atsiliepimai

Arnas Juškys, Kretingos PSPC vyr. gydytojo pavaduotojas Džiaugiuosi galėdamas naudotis e.Receptu per informacinę sistemą FOXUS. Naudotis sistema yra labai lengva, vieno recepto išrašymas, priklausomai nuo vaisto formos, trunka apie minutę. Kadangi pacientų registraciją, ligonių kasų ataskaitas ir kitą veiklą jau vykdome naudojant informacinę sistemą, labai patogu kad dar vieną kasdienį darbą (receptų skyrimą) atliekame toje pačioje sistemoje, viską sujungiant į vieną visumą. Informacinė sistema nuolat tobulėja įgyvendinant pacientų, gydytojų ar vaistininkų lūkesčius. Kadangi teko girdėti kitose įstaigose dirbančių kolegų neigiamus atsiliepimus ir problemas susiduriant su e.Receptu naudojant kitas informacines sistemas. Džiaugiuosi mūsų įstaigos naujovių partneriu “SoftDent”.

Andrius Burnickas, UAB R. Burnicko BPG kabineto vadovas Foxus yra jau ketvirtoji vidinė informacinė sistema, kurią mūsų įmonė naudoja per pastaruosius 14 metų. Galiu drąsiai teigti, kad tai pati funkcionaliausia ir sparčiausia sistema, kokią tik teko matyti. Kadangi programa veikia interneto naršyklėje, ją galima pasiekti iš bet kurio kompiuterio. Tai labai supaprastina darbo procesą. Pati vartotojo aplinka labai intuityvi ir darbuotojų apmokymas užima tikrai nedaug laiko. Svarbiausia, kad Foxus kūrėjai nestovi vietoje ir nuolat įdiegia naujų funkcijų bei tobulina jau įdiegtas. Malonu, kad pagal galimybes atsižvelgiama į mūsų, kaip klientų, pageidavimus. Taip jaučiamės programos kūrimo proceso dalimi. Techninis aptarnavimas labai spartus ir patikimumo atžvilgiu kokybės rodikliai tikrai pavydėtini: absoliuti dauguma tų retų laikinų veikimo sutrikimų įvyksta dėl trečiųjų šalių kaltės. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas nenutrūks dar ilgus metus ir kartu su Foxus komanda žengsime į nacionalinės elektroninės sveikatos sistemos erą.

Laimutė Rėkienė, VšĮ Sangrūdos ambulatorija vyr. gydytoja Foxus sistema – džiaugsmas mūsų įstaigai. Dirbti su Foxus patogu, greita ir paprasta. Išskirčiau pagrindinius mūsų ambulatorijos darbą palengvinančius Foxus privalumus: 1. Tai skatina ligų prevenciją – automatinis priminimas gydytojui ir asmeninių žinučių išsiuntimas priverčia pacientą greičiau susirūpinti sveikata. 2. Taupo brangų gydytojo laiką, nes visa informacija apie pacientą pasiekiama vos vienu mygtuko paspaudimu. 3. Patogi paciento duomenų analizė. Iš jos galima formuoti įvairias reikalingas ataskaitas, kas labai palengvina įstaigos metinių ataskaitų formavimą. 4. Foxus labai supaprastina 025 formos užpildymą, patikrinimą ir išsiuntimą į VLK. Taip pat dažnai kintančių medicininės dokumentacijos formų integravimas į Foxus sistemą užtikrina sklandų darbą. 5. Tai ne tik mums, bet ir pacientams patogi sistema, kadangi pacientai patys gali registruotis jam patogiu laiku pas gydytojus per e-pacientas.lt portalą. Tai sumažina ir mūsų darbo krūvį. 6. Žinoma, iškilus problemoms, Foxus darbuotojai greitai ir operatyviai atsako į kylančius klausimus ar išsprendžia bet kokius nesklandumus. Džiaugiamės galėdami dirbti ir rekomenduojame Foxus.

Tomas Kudelis, Virabliškio ambulatorijos šeimos gydytojas Manau, kad svarbiausias privalumas – naudojant Foxus yra labai patogus pacientų sveikatos įrašų kūrimas ir administravimas. Šie duomenų bazėse saugomi įrašai yra būtina sąlyga norint turėti visą žmogaus sveikatos istoriją. Džiaugiuosi, kad programa yra nuolat vystoma, joje įdiegiamos gydytojo darbą lengvinančios funkcijos – pavyzdžiui 25 formų (statistinių) duomenų suvedimas. Vos keliais kompiuterinės pelės paspaudimais, užpildoma, patikrinama ir priduodama į VLK 025 forma. Tai yra žymiai paprastesnis būdas, lyginant su VLK programa “Sveidra”. Neminint to, kad nebereikia spausdinti, surašyti, o vėliau pakankamai komplikuotai suvedinėti formas į kompiuterį. Tai ne tik taupo brangų pacientui skirto vizito laiką, bet ir administravimo resursus. Norėčiau paminėti ir kitas laibai naudingas funkcijas: Tai laboratorinių tyrimų užsakymas ir jų rezultatų analizė. Pacientų išankstinės registracijos kalendorius. Paciento asmeninių kontaktų duomenų bazė. Patogi ir greita paciento draustumo patikra. Visos šios ir kitos funkcijos, žymiai palengvino mano darbą, bei gerokai sutrumpino laiką skirta “popierių tvarkymui”. Tad aš galiu daugiau dėmesio ir laiko skirti pačiam pacientui. Didelė programos teikiama nauda yra prieiga prie paciento sveikatos įrašų už klinikos ribų. Pavyzdžiui, nuvykęs į vizitą namuose, man visi duomenys yra prienami iš bet kokio personalinio, ar planšetinio kompiuterio, ar net mobilaus telefono. Svarbu tik kad įrenginys turėtu prieigą prie interneto. Taip pat pacientai mato ir patys turi galimybę papildyti savo sveikatos įrašus per portalą e-pacientas. Bendradarbiaudamas su stipria, jauna ir kūrybinga programos vystymo komanda matau, kad jie nestovi vietoje. Greitai reaguoja į mano pasiūlymus tobulinant programą ir darant ją patogesne ir paprastesne naudoti man kaip gydytojui. Yra ypač svarbu, kad programa netaptų „užmiršta“ ir nebevystoma. Juk anksčiau ar vėliau atsiras e.receptas, bendras Lietuvos paciento elektroninių įrašų ir vaizdų saugojimo sprendimas, bei kitos naujovės. Tai yra aktualu ir matau, kad komanda yra tam pasiruošusi.